23. “Ponovno zajedno”

Nastavljamo tradiciju okupljanja bivših učenika škole na koncertu "Ponovno zajedno" u subotu 30. travnja 2022. godine

Dragi učenici i roditelji,

u subotu, 30. travnja 2022. godine u 17,00 sati u koncertnoj dvorani Škole održat će se 23. “Ponovno zajedno” – koncert i okupljanje bivših učenika škole. Ovu tradiciju nastavljamo već 23. godinu zaredom te ove godine osim nastupa uživo, bivši učenici imaju priliku predstaviti se i online na Youtube kanalu škole.

Svi ste dobrodošli u subotu na koncert i veselimo se vašem dolasku i ponovnom okupljanju!

Poziv bivšim učenicima koji su se nastavili baviti glazbom ili plesom nakon osnovne škole donosimo u nastavku:

Dragi bivši učenici Umjetničke škole Poreč,
ovim putem vas pozivamo da sudjelujete uživo na Koncertu i plesnom programu 23. “Ponovno zajedno”.  Koncert će se održati 30.4.2022. godine u Koncertnoj dvorani Umjetničke škole Poreč u 17 sati.
Ukoliko niste u mogućnosti nastupati uživo, možete nam poslati video snimku.
Radujemo se vašem doprinosu, suradnji, ponovnom kontaktu!
Molimo vas kratku potvrdu  da ste primili ovu poruku i odgovor jeste li u mogućnosti sudjelovati u projektu ili ne i na koji način ćete sudjelovati, uživo ili video snimka.
Ako ste suglasni, pošaljite nam video snimku (mobitel ili kameru tijekom snimanja postavite vodoravno) svog programa.
Molimo vas da nam uz program odgovorite i na pitanje:
Što je glazba/ples za vas? (U čemu vam glazba/ples pomaže i što vam je pomoglo da se “zaljubite u glazbu/ples” i nastaviti dalje školovati i obrazovati u tom smjeru?) Na pitanje možete odgovoriti usmeno prije ili nakon sviranja glazbenog programa/izvedbe plesne točke ili možete napisati svoj kratki odgovor kojeg ćemo postaviti na video, ili izraziti se fotografijom, crtežom, na bilo koji kreativni način želite!

Uz snimku molimo da pošaljete:
– program koji izvodite (ime skladatelja/naziv skladbe)
– naziv srednje škole/akademije koju trenutno pohađate i razred.

Vaše snimke možete poslati do 25 .5.2022. godine na e-mail: umjetnickaskolaporec.mail@gmail.com

Biti će nam drago da budete dio ovogodišnjeg koncerta i veselimo se ponovnom povezivanju s vama, vašim snimkama i napretku. Hvala na suradnji!