Područni odjel Vrsar

U područnom odjelu u Vrsaru učenici uče svirati sljedeće instrumente: gitaru, violinu, klavir, harmoniku, flautu i trubu.

Sudjelovanja na regionalnim, državnim i međunarodnim natjecanjima, smotrama, festivalima, kao i redovita koncertna djelatnost, svakodnevnica su rada škole, a ona je posljednjih desetak godina obogaćena i velikim zajedničkim projektima učenika i učitelja.

Djelatnost škole osnovno je glazbeno i plesno obrazovanje, a obavlja je na temelju propisanoga Nastavnog plana i programa i u skladu s državnim standardima: Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, Zakonom o umjetničkom obrazovanju te drugim zakonima i propisima.

Na temelju svjedodžbe, nakon završenoga šestog razreda glazbene i četvrtog razreda plesne škole, učenici mogu upisati srednju glazbenu i plesnu školu te se profesionalno dalje obrazovati.

Zaposlenici

RAVNATELJICA