Koncert prvašića 5. ožujka 2022.

Učenice prvog razreda violine u klasi prof. Sanje Pančevski nastupile na svom prvom koncertu u dvorani naše škole

U ožujku nas vesele nastupi učenika, a pogotovo nastupi prvašića koji svoje prve uvježbane skladbe dijele s nama.

U subotu, 5. ožujka 2022. godine u 10,30 u koncertnoj dvorani naše škole nastupile su učenice prvog razreda violine u klasi prof. Sanje Pančevski. Prve nastupe prati posebno uzbuđenje i sretni smo da su na ovom koncertu mogli prisustvovati i roditelji.

Program:

1. Helen Lovrić – V. Repše: Etuda 21
                           Sh. Suzuki: The Song of Wind
  2. Emili Valentić – P. Bergamo: Mali Juju
                            V. Repše: Etuda 37
  3. Gala Blažević – V. Repše: Etuda 30
                            L. van Beethoven: Oda radosti – tema
  4. Ana Matošević Petrović – Sh. Suzuki: Go Tell Aunt Rhody
                                            Arbeau: Les Bouffons
  5. Dorotea Gašparini – V. Repše: Etuda 33
                                   M. Corretje: Fanfare
  6. Veronika Labinjan – V. Repše: Etuda 42
                                   L. van Beethoven: Oda radosti – tema

Posebno iznenađenje na kraju priredila je učenica 4. razreda violine, Mariana Štifanić, koja je odsvirala svoj program za natjecanje. Učenice 1. razreda je tako zadnja točka posebno motivirala i zainteresirala da se i dalje trude u vježbanju violine. Učiteljica violine Sanja Pančevski od srca je pohvalila sve učenike na trudu i marljivosti.

Hvala!