Koncert/Svečana prezentacija projekta VI-VI-PO

Koncert je posvećen velikanima hrvatske glazbe

Umjetnička škola Poreč organizira u suradnji s prijateljskim glazbenim školama Virovitice i Vinkovaca i uz posebnu zahvalu Ministarstvu odgoja i obrazovanja, Gradu Poreču-Parenzo i  Turističkoj zajednici Grada Poreča:

Koncert posvećen velikanima hrvatske glazbe od kojih mnogi više nisu s nama, ali njihova glazba koju su stvorili živjet će vječno. Svečanu prezentaciju projekta VI-VI-PO izvest će učenici i profesori GŠ Jan Vlasimsky Virovitica, GŠ Josipa Runjanina Vinkovci i Umjetničke škole Poreč. Mješoviti orkestar od stotinjak glazbenika kojeg čine većinom harmonikaši, gudači, puhači, bubnjari, gitaristi i vokali na porečkom Trgu slobode izvest će poznate hitove hrvatskih glazbenika.

Nakon višednevnih radionica i zajedničkih proba Mješoviti orkestar VIVIPO razveselit će i zabaviti publiku poznatim hrvatskim hitovima u jedinstvenom aranžmanu u subotu, 13. svibnja 2023. godine u 17,00 sati na Trgu slobode, Poreč-Parenzo, ulaz slobodan.

Pozivamo Vas da nam se pridružite, zaplešete i zapjevate zajedno s nama na porečkom Trgu Slobode.

Svi ste dobrodošli!

Privitak: