Koncerti povodom 13. Dana klavira

Ponosni smo na vašu marljivost, trud i predanost u sviranju... Bravo! Hvala roditeljima na podršci i uživajte u koncertima!

Dragi roditelji i učenici,

izuzetno smo ponosni na naše učenike klavirskog odjela u Vrsaru i Poreču koji su se potrudili snimiti više koncerata povodom 13. Dana klavira.

U najavi koncerata možete prošetati našom školom i zaviriti s nama u učionice klavira.

Koncerte možete pogledati na sljedećim poveznicama:

Najava koncerta klavirskog odjela u Poreču

Koncert učenika klavira Područnog odjela Vrsar

Pokreni video

Učenici klavira u Vrsaru posebno su se potrudili zajedno s učiteljicom Andreom i učiteljem Matijom da vam pripreme ovaj prekrasan koncert.

Čestitamo svim marljivim učenicima na lijepom glazbenom napretku, zaplješćite zajedno s nama i uživajte u koncertu!

Koncert učenika klavirskog odjela 1. dio

Pokreni video

Učenici i učenice klavira zajedno sa svojim učiteljicama Ivanom Katunar, Antonellom Picinić i Aleksandrom Orbanić pripremili su prvi dio koncerta klavirskog odjela. Od srca čestitamo i sve pohvale za učenike!

Ponosni smo na vašu marljivost, trud i predanost u sviranju… Bravo!
Hvala roditeljima na podršci i uživajte u koncertu!

Koncert učenika klavirskog odjela Umjetničke škole Poreč 2. dio

Pokreni video

Učenici i učenice klavira zajedno sa svojim učiteljima – Jenny Brković, Jerko Crljenko, Antonella Picinić i Suzana Ursić pripremili su drugi dio koncerta klavirskog odjela. Od srca čestitamo i sve pohvale za učenike!

Koncert učenika klavira Istarske i Primorsko-goranske županije

Pokreni video

Od srca hvala svim našim dragim gostima što su svojim nastupima uveličali Dane klavira naše škole. Bravo i sve pohvale za učenike i učitelje!

Drago nam je što nastavljamo lijepu suradnju, unatoč tome što se nismo mogli susresti u školi kao prijašnjih godina. Šaljemo vam puno sunčanih i srdačnih pozdrava iz Poreča!