Koncert podrške održan za komorne sastave

Učenici komornih sastava koji se pripremaju za 60. Županijsko natjecanje održali koncert

Dragi učenici i roditelji,

u četvrtak, 3. studenog 2022. godine u 19,00 sati u našoj koncertnoj dvorani smo imali priliku poslušati učenike komornih sastava koji se pripremaju za 60. Županijsko natjecanje u Opatiji i dati im podršku na koncertu.

Dva komorna sastava – dua: Eva Palman (flauta) i Vito Ćosić (klavir) te Naja Jugovac (gitara) i Chiara Petretti (flauta) nastupili su s programom za natjecanje kojeg možete pogledati u privitku ove objave.

Učenici su jako marljivo radili i pripremali program pod vodstvom svoje učiteljice savjetnice Samante Stell. Jako smo ponosni na njihov trud i napredak i ovim putem im želimo puno sreće i uspjeha na natjecanju!

Već sama prilika za sudjelovanje na natjecanju je nagrada i velika pohvala za svakog učenika. Učenici komornih sastava su svojom muzikalnošću, umjetničkim dojmom i izvedbom na pozornici oduševili publiku u Poreču.

Želimo vam svu sreću i da svoju ljubav prema glazbi prenosite i drugima!

Privitak: