Koncert učenika violine u klasi učiteljice Sanje Pančevski

Prvim koncertom u 2. polugodištu razveselili su nas mladi violinisti i violinistice

Dragi učenici i roditelji,

u srijedu, 25. siječnja 2023. godine s početkom u 19,00 sati u našoj koncertnoj dvorani održali smo prvi koncert u 2. polugodištu ove školske godine.

Koncertom su nas razveselili naši mladi violinisti i violinistice u klasi učiteljice Sanje Pančevski. Program koncerta učenika možete pogledati u dokumentu u privitku, a fotografije možete pogledati niže u galeriji.

Svi učenici su zbilja napredovali i potrudili se maksimalno na koncertu pokazati skladbe koje su naučili. Posebno su nas razveselile i zajedničke točke, kada su učenici svirali zajedno ili s učiteljicom. Na kraju koncerta ravnateljica je posebno pohvalila sve učenike i učiteljicu Sanju te istaknula kako ju ovakvi koncerti nadahnjuju i motiviraju.

Veselimo se jer je ovo tek prvi u nizu brojnih koncerata koje planiramo u ovom polugodištu te ovom prilikom želimo čestitati svim učenicima u klasi učiteljice Sanje na uspješnom nastupu.

Bravo i sve pohvale!

Privitak: