Nastup u Istarskoj sabornici povodom dodjele nagrade sv. Maura

Učenici Umjetničke škole Poreč Eva Palman i Vito Ćosić uveličali dodjelu nagrade sv. Maura

Učenici Umjetničke škole Poreč Eva Palman, 4. r. flaute i Vito Ćosić, 4. r. klavira uveličali su i uljepšali dodjelu nagrade sv. Maura svojim uspješnim glazbenim nastupima. Dodjela nagrade održala se u petak, 19. studenog 2021. godine u Istarskoj sabornici u Poreču.

Učenici su nastupili s odabranim programom:

• E. Grieg: Morning
  • S. Joplin: The entertainer

Učenike je za nastup pripremila njihova učiteljica komorne glazbe Samanta Stell.

Ovaj nastup je učenicima lijepa prilika da se predstave i pokažu koliko su toga već naučili tijekom školske godine. Eva i Vito sviraju zajedno od početka ove školske godine i već su osvojili nagradu na glazbenom natjecanju i nekoliko puta nastupili na školskim koncertima.

Užitak ih je slušati jer su odličan glazbeni duo. Želimo im još jednom čestitati na uspjehu i prekrasnom nastupu koji je zaista uljepšao ovu svečanost. Bravo za Evu, Vita i učiteljicu Samantu!

Zahvalni smo Pučkom otvorenom učilištu Poreč što nam je omogućio da naši učenici sviraju na ovoj svečanosti i veselimo se svakom uspješnom nastupu naših učenika koji predstavljaju rad glazbene i plesne Umjetničke škole Poreč.

Veselimo se i budućim koncertima i zahvaljujemo ponosnim roditeljima na pomoći i podršci!