Koncert i plesni program povodom Dana grada Poreča – Parenzo

Svim naših učenicima, učiteljima, prijateljima glazbe i plesa, pomagačima i suradnicima od srca želimo sretan Dan grada Poreča - Parenzo!

Dragi roditelji i učitelji, prijatelji glazbe i plesa,

povodom Dana grada Poreča-Parenzo pripremili smo vam poseban koncert i plesni program učenika naše škole. Uz bogati klasični i zabavni program koncerta, možete uživati i u prikladnim originalnim plesnim točkama.

Čestitamo svim učenicima na nastupu! Poseban pozdrav i bivšim učenicama suvremenog plesa koje su nam uveličale ovaj koncert svojim snimkama!

Hvala svima na podršci i uživajte u koncertu i plesnom programu!

Snimku našeg Koncerta i plesnog programa povodom Dana grada Poreča imat ćete priliku pogledati i poslušati na istarskoj TV Novi – u utorak, 4. svibnja 2021. godine u 21.10 sati.

Pozivamo Vas sve da pogledate naš koncert i plesni program kojeg smo s puno ljubavi, kreativnosti i veselja pripremili u čast našem gradu Poreču.
Još jednom čestitamo svim učenicima koji nastupaju i puno hvala TV Novi na suradnji!

Pokreni video