Međunarodni dan plesa

Svjetski dan plesa slavimo 29. travnja i širom svijeta čitaju se poruke ljudi neraskidivo vezanih uz ples

Danas, 29. travnja obilježavamo Svjetski dan plesa. Svake godine povodom ovog dana čitaju se međunarodne i nacionalne poruke ljudi neraskidivo vezanih uz ples.

Prenosimo vam poruku povodom Dana plesa, koju je napisala Maša Kolar, hrvatska plesačica, plesna pedagoginja i koreografkinja. Poruku smo uobličili u video u kojem možete vidjeti isječke plesnih koreografija naših učenika – bivših i sadašnjih.

Međunarodnu poruku za Dan plesa napisao je Friedemann Vogel, višestruko nagrađivani njemački plesač. Poruku pogledajte na videu.

Svake godine za Dan plesa prisjećamo se i bivših učenika te organiziramo nastupe za sadašnje učenike s ciljem da prikažemo rad Škole i zahvalimo svim učenicima i roditeljima koji s nama dijele plesne trenutke, nastupe, pripreme i zanimljivosti u našoj plesnoj dvorani.

Od srca vas sve pozdravljamo i želimo vam radostan dan ispunjen plesom!