Koncerti učenika u veljači 2022.

Tradicionalni koncerti pod maskama učenika flaute, klavira, gitare i harmonike

Dragi učenici i roditelji,

tijekom veljače svake godine tradicionalno smo organizirali koncerte pod maskama. Ove godine zbog epidemiološke situacije i želje da se nastavi nastava uživo, nismo imali toliko koncerata kao inače.

Vjerujemo da ćemo sve uspjeti nadoknaditi koncertima koje pripremamo u narednom periodu zbog popuštanja mjera i veće sigurnosti za sve učenike.

U međuvremenu, želimo pohvaliti sve učenike koji su i dalje ustrajni u sviranju, učenju nota, plesu i glazbenom i plesnom izražavanju. Tijekom veljače, u školi smo održali koncert učenika iz klase prof. Samante Stell. Za koncert su se učenici maskirali i nakon što su svi odsvirali, učiteljica je sve prisutne počastila finim krofnama i pohvalama za sve učenike.

Također, učenici gitare, harmonike i klavira zajedno sa svojim učiteljima pripremili su nam i jedan online koncert sa zanimljivim programom.

Sve učenike želimo pohvaliti i ohrabriti da se i dalje trude, vježbaju marljivo i muziciraju na radost svih nas koji ih slušamo.

Veselimo se i budućim koncertima učenika te vas sve od srca pozdravljamo!

Pokreni video

Koncert pod maskama učenika prof. Samante Stell

Pokreni video

Koncert učenika gitare, harmonike i klavira