Koncert Shiva Beyond Sound

Srijeda 20. ožujka 2024. godine u Koncertnoj dvorani Umjetničke škole Poreč

U sklopu 12. Dana gudača Umjetnička škola Poreč organizira

KONCERT Shiva Beyond Sound

Sho Akamatsu, violina (Japan/Hrvatska) i Ivana Duvnjak Akamatsu, violina (Hrvatska)

srijeda, 20. ožujka 2024. godine u 18:30 sati

Na programu:

1. G. F. Händel: Sonata za dvije violine i klavir u g-molu, op.2
  1. N. Rota: Sicilijanska pastorala iz filma "Kum" – Shiva Beyond Sound – obrada
  1. J.Horner: Tema Ludlowsa iz filma "Legenda o jeseni" –  Shiva Beyond Sound – obrada
  1. D. Schostakovich: 5 komada za dvije violine i klavir
  2. R.Lovland: Tema iz filma "Pjesma iz tajnog vrta" –  Shiva Beyond Sound – obrada
  1. Lucio Dalla: Caruso – Shiva Beyond Sound – obrada
  2. Rolf Løvland: Nocturne – Shiva Beyond Sound – obrada
  3. V. Monti: Czardas za dvije violine i klavir – Arr. Igor Tatarević

Gudački se odjel se svake godine predstavlja kroz više koncerata učenika Umjetničke škole Poreč i Područnog odjela Vrsar te organizira seminare, radionice, predavanja i koncerte renomiranih gudača i glazbenih pedagoga, a ovego dine posebno se veselimo vrhunskim umjetnicima i pedagozima, Shou Akamatsu (Japan/Hrvatska) i Ivani Duvnjak Akamatsu (Hrvatska) koji će uz seminare violine održati i koncert.

Ulaz  je slobodan  i svi ste dobrodošli!