Koncert učenika flaute 24.11.2022.

U četvrtak, 24. studenog 2022. godine u našoj koncertnoj dvorani održao se koncert učenika flaute

Dragi učenici i roditelji,

u četvrtak, 24. studenog 2022. godine s početkom u 19,30 sati u našoj koncertnoj dvorani održao se koncert učenika flaute u klasi prof. savj. Samante Stell.

Svi učenici su se lijepo pripremili te razveselili roditelje i sve prisutne svojim programom i muzikalnošću. Program koncerta možete pogledati u privitku objave.

Uz soliste, nastupili su i nagrađivani komorni sastavi. Ovim putem želimo pohvaliti sve učenike na velikom trudu i uspješnom nastupu te od srca čestitamo svima! Užitak je vidjeti koliko su svi učenici napredovali i zaista mnogo naučili od početka školske godine.

Nakon koncerta pripremili smo zajedničko druženje s učenicima i roditeljima uz kolače.

Fotografije s koncerta možete pogledati niže u foto galeriji.

Privitak: