Najava koncerata i plesnih programa povodom Dana škole

Dan Umjetničke škole Poreč obilježavamo i ove godine nizom prigodnih nastupa, koncerata i plesnih programa

Dragi učenici i roditelji, dragi prijatelji glazbe i plesa,

dan Umjetničke škole Poreč obilježavamo i ove godine nizom prigodnih nastupa, koncerata i plesnih programa.

Pozivamo vas na sutrašnji koncert učenika koji će se održati 17. svibnja 2022. u 20 sati u Eufrazijevoj bazilici.

U petak, 20. svibnja 2022. u 19,00 sati pripremamo koncert u Lapidariju Zavičajnog muzeja Poreštine.

U utorak, 24. svibnja 2022. pripremamo Koncert i plesni program povodom Dana škole u kazalištu Pučkog otvorenog učilišta Poreč u 19,00 sati.

Na koncertima nastupaju zborovi, orkestri, nagrađivani učenici i učenice škole i komorni sastavi.

Posebno se želimo zahvaliti Gradu Poreču-Parenzo, Župi Uznesenja Blažene Djevice Marije i Zavičajnom muzeju Poreštine na suradnji i podršci.

Od srca vas pozivamo na koncerte i veselimo se vašem dolasku!

Ulaz na sva događanja je slobodan.

Fotogalerije

Koncert u lapidariju Zavičajnog muzeja Poreštine

Koncert i plesni program u Kazalištu