Obavijest o nastavi od 10. siječnja 2022.

Nastava u glazbenoj i plesnoj školi održavat će se uživo prema utvrđenom rasporedu sati.

Dragi roditelji, dragi učenici,

u ponedjeljak, 10. siječnja 2022. počinje drugo polugodište školske godine 2021./2022.

Nadamo se da ste se svi tijekom zimskih praznika lijepo odmorili, družili sa svojim obiteljima i prijateljima te da ste zdravi i spremni za daljnje učenje novih skladbi i koreografija koje smo pripremili za drugo polugodište.

Puno nas lijepih programa očekuje, a posebno se veselimo koncertima i plesnim programima pod maskama u veljači i koncertima i plesu povodom Valentinova.

Veselimo se da ćemo se ponovno vidjeti u školi i da će se školom opet čuti vaša glazba i pjesma.

I dalje se svi pridržavamo propisanih mjera i protokola kako bismo ostali zdravi i uživali u nastavi u školi!

Sretan nam  početak 2. polugodišta!

Srdačan pozdrav i svako dobro!

Umjetnička škola Poreč