Obavijest o početku nastave

Svi učitelji se vesele što će vas ponovno vidjeti. Radujemo se ponovnim susretima, zajedničkom sviranju, pjevanju i plesanju!

Dragi učenici i roditelji,
nadamo se da ste svi dobro i da ste se odmorili na zimskim praznicima.
Nadamo se da ste spremni za sviranje, pjevanje i plesanje i da se veselite drugom polugodištu.

Obavještavamo Vas da će se u Umjetničkoj školi Poreč nastava od 18. do 31. siječnja 2021. godine odvijati na sljedeći način:

• individualna nastava instrumenta održavat će se uživo u školi (u Poreču i u područnom odjelu u Vrsaru)
  • sva skupna nastava (solfeggio, teorija glazbe, komorna glazba, zbor, orkestar te nastava suvremenog plesa) održavat će se na daljinu.

Svim učenicima želimo sretan i lijep početak nastave uz puno uspjeha i motivacije.
Glazba i ples uvijek nam puno pomažu, a posebno u ovim vremenima.
Vjerujemo da ćemo se svi ponašati odgovorno prema sebi i drugima i pridržavati se svih propisanih mjera i preporuka kao i dosad.

Svima šaljemo srdačan pozdrav pun optimizma!

Umjetnička škola Poreč