Odluka o načinu izvođenja nastave od 3. 2. 2021.

Veselimo se vidjeti vas i želimo vam sretan povratak u školu

Dragi učenici i roditelji,

s veseljem Vas obavještavamo da će se od srijede, 3.2.2021. godine nastava u osnovnoj glazbenoj i plesnoj školi izvoditi po Modelu A (nastava u školi), osim nastave orkestra i zbora koja će se izvoditi po Modelu B (kombinirana nastava u školi i na daljinu).

Dakle, od sutra kreće i ostala nastava u glazbenoj i plesnoj školi i mi vas očekujemo da redovito dolazite na nastavu solfeggia, teoriju glazbe, plesa, ritmike, FTT-a i glazbene umjetnosti u Školu.

Od učiteljice zbora i orkestra dobit ćete obavijest o rasporedu i načinu održavanja nastave.

Molimo Vas roditelje, da nas kao i dosad, odmah obavijestite u slučaju samoizolacije, moguće zaraze, ukoliko Vaše dijete ne može pohađati nastavu kod nas. Bolje da reagiramo i preventivno, a  sve s namjerom da ostanemo zdravi kao i do sada.

Bili ste sjajni do sada i od srca vam se zahvaljujemo i molimo da tako i nastavimo.

Veselimo se vidjeti vas i želimo vam sretan povratak u školu.

Srdačan pozdrav i svako dobro,

Vaši učitelji, pedagoginja i ravnateljica

Umjetnička škola Poreč