Školski koncerti pod maskama – Poreč i Vrsar

Tradicionalno svake godine tijekom veljače održavamo koncerte pod maskama

Dragi učenici i roditelji,

kako već tradicionalno svake godine obilježavamo tijekom veljače koncerte pod maskama, i ova su godine naši učitelji i učenici veselo prihvatili organizaciju i naučili nove skladbe, osmislili maske te razveselili goste naše koncerte dvorane svojim koncertima.

U srijedu, 8. veljače 2023. godine održali smo dva koncerta pod maskama učenika matične škole u Poreču. Koncerte su najavili naši marljivi učenici Lorena Jakobović i Arian Matić. Glazbe i veselja u našoj koncertnoj dvorani nije nedostajalo, a fotografije možete pogledati u galeriji.

U četvrtak, 9. veljače 2023. godine u 18,00 sati u našoj koncertnoj dvorani zasvirali su učenici Područnog odjela Vrsar – učenici harmonike, klavira, gitare i solfeggia. Posebno nas je razveselio 1. i 2. razred solfeggia koji je svojom svirkom otvorio koncert. Svi učenici su se uspješno predstavili na koncertu i od srca čestitamo učenicima i učiteljima na velikom trudu i napretku.

Bravo i pohvale i za šarene i vesele maske!

Galerija Koncerta pod maskama - 8. veljače 2023. godine u 18,00 sati:
Galerija Koncerta pod maskama - 8. veljače 2023. godine u 19,00 sati:
Galerija Koncerta pod maskama - 9. veljače 2023. godine u 19,00 sati: