13. Dani klavira

Dani klavira održat će se od 22. do 26. ožujka 2021. godine u Umjetničkoj školi Poreč.

Klavirski se odjel kroz ovu već tradicionalnu manifestaciju svake godine predstavlja kroz više koncerata učenika Umjetničke škole u Poreču i Vrsaru, te organizira seminare, radionice, predavanja i koncerte renomiranih pijanista i glazbenih pedagoga.

U sklopu Dana klavira dragocjeni su nam susreti s kolegama, učenicima i mladim pijanistima iz drugih glazbenih škola te razmjena iskustva i metoda rada. Ove godine, sukladno epidemiološkim mjerama Dani klavira održat će se na virtualni način. Posebno nas veseli koncert učenika prijateljskih škola Istarske i Primorsko-goranske županije na kojem će nastupati ponajbolji mladi pijanisti.

Počašćeni smo što ćemo ove godine imati priliku sudjelovati u predavanjima doc. dr. sc. Valnee Žauhar na teme: Izvori motivacije u procesu učenja glazbe Uspješnost nastupanja pod pritiskom.

Organizatori Dana klavira su pročelnica Ivana Katunar i učitelji klavirskog odjela: Suzana Ursić,  Jerko Crljenko, Aleksandra Orbanić, Andrea Viljanac, Antonella Picinić, Matija Poropat i Jenny Brković.

Svim prijateljima glazbe, našim dragim posjetiteljima i gostima želimo srdačnu dobrodošlicu.

13. dani klavira

Program 13. Dana klavira Umjetničke škole Poreč:

• Ponedjeljak, 22. 3. 2021. na Youtube kanalu Umjetničke škole Poreč

Koncert učenika klavira Područnog odjela Vrsar

• Utorak, 23 3. 2021. na Youtube kanalu Umjetničke škole Poreč

Koncert učenika klavirskog odjela

Koncertna dvorana, Kandlerova 2, Poreč-Parenzo

• Srijeda, 24. 3. 2021. na Youtube kanalu Umjetničke škole Poreč

Koncert učenika klavira Istarske i Primorsko-goranske županije

• Četvrtak i petak, 25. i 26. 3. 2021. na Zoom platformi

Predavanje doc. dr.sc. Valnea Žauhar:

Izvori motivacije u procesu učenja glazbe