Božićni koncert učenika Umjetničke škole Poreč

Pozivamo vas na tradicionalni Božićni koncert u utorak, 19. prosinca 2023. godine u Kazališnoj dvorani POUP-a

Umjetnička škola Poreč organizira sljedeći program:

• Božićni koncert učenika Umjetničke škole Poreč

u utorak, 19. prosinca 2023. godine u 18 sati u Kazališnoj dvorani Pučkog otvorenog učilišta Poreč, Narodni trg 1.

Umjetnička škola Poreč tradicionalno organizira Božićni koncert učenika i učitelja, a ove će  godine nastupati višestruko nagrađivani solisti, komorni sastavi, harmonikaški i mještoviti orkestar te zbor Umjetničke škole Poreč.

Porečka će publika imati priliku čuti i podržati državne prvake i višestruko nagrađivane mlade glazbenike koji će nas svečanim programom uz svoje umijeće muziciranja i ljubavi prema glazbi uvesti u blagdansko raspoloženje veselja i zajedništva.

Nastupat će i ovogodišnji pobjednici Državnog natjecanja u disciplini kvarteta David Pršurić, Lucia Janko, Erik Petrović i Arian Matić sa posebnim programom kojim su osvojili 1. mjesto na državnom natjecanju 2023. godine.

Posebna zahvala Gradu Poreču-Parenzo i Pučkom otvorenom učilištu Poreč.

Ulaz je slobodan.

Veselimo se vašem dolasku u utorak, 19. prosinca 2023. godine u 18 sati u Kazališnoj dvorani Pučkog otvorenog učilišta Poreč, Narodni trg 1!

Privitak: