Plesna predstava “Pisma Djedu Mrazu”

Umjetnička škola Poreč s veseljem vas poziva na premijeru plesne predstave u ponedjeljak 18. prosinca 2023. godine

Umjetnička škola Poreč organizira sljedeći program:

•    Plesna predstava Pisma Djedu Mrazu

U ponedjeljak, 18. prosinca 2023. godine u 18,00 sati u Kazališnoj dvorani Pučkog otvorenog učilišta Poreč, Narodni trg 1.

Umjetnička škola Poreč s veseljem vas poziva na premijeru plesne predstave Pisma Djedu Mrazu. Ova topla priča o dječjim željama, zajedništvu, prijateljstvu i vjeri da je sve moguće podsjetit će nas na djetinjstvo, carstvo mašte i snova te nas uvesti u blagdansko raspoloženje. Priču i režiju predstave je osmislila učiteljica plesa Andreja Široki, kao i koreografiju zajedno s učiteljicom baleta Olgom Čehić.

Porečka publika imat će priliku prvi puta vidjeti veliki ansambl učenika odjela suvremenog plesa zajedno na pozornici, ali isto tako uživati i u autorskoj glazbi učitelja Umjetničke škole Poreč i kompozitora Harisa Brkovića te ostaloj prigodnoj blagdanskoj glazbi.

Posebna zahvala Gradu Poreču-Parenzo i Pučkom otvorenom učilištu Poreč.

Ulaz je slobodan i svi ste dobrodošli!

Veselimo se Vašem dolasku u ponedjeljak, 18. prosinca 2023. godine u 18.00 sati u Kazališnoj dvorani Pučkog otvorenog učilišta Poreč, Narodni trg 1.