16. Dani klavira Umjetničke škole Poreč

Klavirski se odjel svake godine predstavlja kroz više koncerata, seminara, radionica i predavanja

Povodom 16. Dana klavira Umjetnička škola Poreč organizira

• Ponedjeljak, 11. 12. 2023. u 18,30 sati

Koncert učenika Područnog odjela Vrsar i matične škole

• Utorak, 12. 12. 2023, u 18,00 sati

Kreativna glazbeno-likovna radionica za učenike

• Srijeda, 13. 12. 2023. u 18,00 sati

Koncert učenika škola Istarske i Primorsko-goranske županije

• Četvrtak, 14. 12. 2023. u 18,30 sati

Koncert  učenika Umjetničke škole Poreč

Svi koncerti održat će se u Koncertnoj dvorani Umjetničke škole Poreč, Kandlerova 2, Poreč-Parenzo.

ULAZ SLOBODAN.

Klavirski se odjel kroz ovu već tradicionalnu manifestaciju svake godine predstavlja kroz više koncerata učenika Umjetničke škole u Poreču i Vrsaru te organizira seminare, radionice, predavanja i koncerte renomiranih pijanista i glazbenih pedagoga.

Posebno nas veseli koncert učenika prijateljskih škola Istarske i Primorsko-goranske županije na kojem će nastupati ponajbolji mladi pijanisti te kreativna glazbeno-likovna radionica za učenike na kojima će se učenici moći opuštati uz glazbu poznatih skladatelja, svirati i likovno izražavati.

Dođite i podržite mlade klaviriste i uživajte u bogatim zvucima instrumenta klavira! Dobrodošli!

Veselimo se Vašem dolasku!