Koncert porečkog orkestra PorFil

Božićni koncert novoosnovanog orkestra PorFil 11. prosinca 2022. godine u 17,00 sati u Osnovnoj školi Finida

Umjetnička škola Poreč organizira

Božićni koncert novoosnovanog orkestra PorFil
          u nedjelju, 11. prosinca 2022. godine u 17,00 sati u Osnovnoj školi Finida, Rovinjska 12, Poreč-Parenzo.

Orkestar PorFil osnovali su nekadašnji učenici porečke glazbene škole, današnje Umjetničke škole Poreč, na inicijativu dugogodišnje učiteljice violine i dirigentice PorFila Sanje Pančevski. Orkestar čini tridesetak glazbenika od kojih su neki članovi učenici viših razreda Umjetničke škole Poreč. U nedjelju su na programu neke od omiljenih „vječno zelenih” skladbi, filmska glazba i tradicionalni božićni korali.

Na koncertu će kao gosti nastupiti i kvartet saksofona Glazbenog odjela Osnovne škole Vladimira Nazora iz Rovinja i članovi puhačkog orkestra „Naša sloga” Babići s dirigentom Petrom Matoševićem.

Ovim putem Vas pozivamo da prisustvujete koncertu i kasnije izvijestite javnost.

Srdačan pozdrav,

Dirigetnica: Sanja Pančevski