Rita Gulić predstavljala Umjetničku školu Poreč na smotri mladih pijanista

Na Međunarodni dan klavira koji se obilježava 29. ožujka održala se smotra mladih pijanista u Hrvatskom narodnom kazalištu u Varaždinu.

Međunarodni dan klavira obilježava se 88. dan u godini, što je podsjetnik da klavijatura ima 88 tipki.

Na smotri mladih pijanista predstavilo se više od stotinjak mladih pijanista iz cijele Hrvatske. Pet koncerata talentiranih mladih pijanista održalo u Velikoj koncertnoj dvorani Hrvatskog narodnog kazališta u Varaždinu.

Na smotri je sudjelovala Rita Gulić, učenica 5. razreda Umjetničke škole Poreč u pratnji učiteljice Aleksandre Orbanić.
Rita Gulić svojom interpretacijom Dvoglasne invencije br. 13 u a-molu J. S. Bacha i Sonatom u C-duru, KV 545, I.st. W. A. Mozarta oduševila je sve prisutne.

Čestitke od srca Riti Gulić, učiteljici Aleksandri Orbanić i dragim roditeljima na briljantnom nastupu sa željom da samo tako nastavi dalje.