17. Dani harmonike

Od 4. do 6. ožujka 2024. godine obilježavamo Dane harmonike prigodnim programom

Povodom 17. Dana harmonike Umjetnička škola Poreč organizira

Ponedjeljak 4. ožujka 2024.

• u 16:30 Anamarija Lovrečić – Radionica: Mali skladatelji (za učenike 5. i 6. razreda)
  • u 18 sati – Koncert studenata Umjetničke akademije Pula

Utorak, 5. ožujka 2024.

• u 11 sati – Trožupanijski stručni skup učitelja harmonike
  • u 16 sati – Koncert učenika Istarske, Primorsko-goranske i Ličko-senjske županije

Srijeda, 6. ožujka 2024.

• u 17 sati – Koncert učenika Umjetničke škole Poreč

Svi koncerti održat će se u Koncertnoj dvorani Umjetničke škole Poreč, Kandlerova 2, Poreč-Parenzo. Ulaz slobodan i svi ste dobrodošli!

Harmonikaški se odjel ovom tradicionalnom manifestacijom već 17 godina za predstavlja kroz više koncerata učenika Umjetničke škole u Poreču te organizira seminare, radionice, predavanja i koncerte učenika, studenata i učitelja.

Posebno nas veseli koncert učenika prijateljskih škola Istarske, Primorsko-goranske i Ličko-senjske županije na kojem će nastupati predstavnici škola sa zanimljivim i raznovrsnim programima.

Dođite i uživajte u glazbi i zanimljivom programu koji smo Vam pripremili uz bajkovite zvuke harmonike! Dobrodošli!

Veselimo se Vašem dolasku!